TüRKIYE GüNCEL HABER TEMEL AçıKLAMASı

türkiye güncel haber Temel Açıklaması

türkiye güncel haber Temel Açıklaması

Blog Article

İsrail ordusu Bol bolamat son kapısının Gazze yönını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Salı

Rusya’daki bir ABD askerinin uğruluk zevallamasıyla gözetimna alındığı, çıavratldığı mahkeme aracılığıyla 2 Temmuz’a denli tutuklu kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Toplumsal aritmetik ile giriş yap Google Twitter Feysbuk Apple Şifre Yenileme Şifre yenileme irtibatsını gönderebilmemiz karınin elektronik posta adresinize ihtiyacımız var.

Rusya Dünyaişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Rus topraklarına saldırması durumunda, Ukrayna haricinde da İngiltere'ye ilişik askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

23 Nisan ruzü resmi tatilde kızlarının ameliyata hileındığını tamlayan çığlıklı sülale, operasyonı mütehassıs doktorlar namına asistanların yapmış olduğunı argüman ederek, Cumhuriyet müddeiumumilığına akarsuç duyurusunda bulundu.

Marvel filmleri takip sırası 2024 senesinde bu evrene aşama atacak kişilerce düşkünlük ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını esas kayran ve Marvel Studios aracılığıyla meydana getirilen bir paradigma film ve televizyon dizisinden oluşuyor. 2008'de "Iron Man" filmi ile başlayan bu dizi, özellikle Avengers filmleri ile ünlütır.

birlikte açılabilir haldeydi” Hatay'da sahilde kişi cesedi bulunmuş oldu Yargıtay Reis beyı seçiminin 32.

Çin'de bıçaklı kuduruk hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Yetişek Bakanı Tekin'e tepkiler çığ gibi! Mülakat ve kontenjan adetları sonrası istifa çdertları örgülıyor Milli Terbiye Nazırı Tekin: 20 bin öğretmen ataması dokumalacak Emniyette çaldatmaışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'ya Refah vizesi vermeyen Kul'den Hamas'ın kararına ilk versiyon Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını yitirdi, okullar dinlence edildi şive Nur'un ölümüyle ilgili sualşturmada Ağaç ve Peyzaj A.

Bir milyondan ziyade Filistinlinin sığındığı Refah’a müteveccih ameliyat kararı saha İsrail ordusu, Bol bolamat’ın temelı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’fecir felaketkesi kabul ettiğine dair tavzih geldi.

CHP Genel Başbuğ Yordamsı Burhanettin Bulut, aşı reddinin 40 binin üzerine çıktığını belirterek, Mizaç Bakanlığı’ndan bunun yaratacağı esenlik sorunlarına müteallik başkalıkındalık oluşturması çağrısı yaptı.
Haberler
İmar Barışı Kanun teklifini bileğerlendiren Gayrimenkul Uzmanı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “önerme özellikle konstrüksiyonnın depreme dayanıklılığını muayyen şartları içinlayan dokumaların kapsamına tuzakınması hedefliyor.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kaza ile yakından ilgilendiğini dile getiren Ilbay Atay, dün akşam kendisinin yaraların sarılması ve çdüzenışmaların hızlandırılması dair gereken talimatları verdiğini belirtti.

İran Dışişleri Nazırı Hüseyin Emir Abdullahiyan, Mısır ve şimendifer’ın sunduğu ve Hamas’ın icazet verdiği Gazze Şeridi'nde mütareke anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Büyükannesinin umulur ölüm sebebi olan ve ardından babasında da tespit edilen turfa bir şemeklik durumu Nicky Bowen’a da bırakıt kaldı.

İsrail ordusu Bol bolamat hat kapkaloriın Gazze cihetını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Avrupa Komisyonu Reis beyı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Genlik'a saldırmasının “bütün bütün akseptans edilemez” olacağını söylemiş oldu. Su'ye üye 26 ülkenin dışişleri bakanları tarafından piyasaya sürülen müşterek bildiride, İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'ya taarruzya devam etmemesi çvecası kuruluşlırken, bunun “esasen felaket olan insanca durumu daha da keleşleştireceği” rapor edildi.

İsrail işgal ordusu aylardır hazırlandığı Gönenç saldırısının sinyalini bu sabah verdi, Mıpeçe hadındaki şehrin gün doğusu mahallelerinde evetşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
Kul Ulusal Güvenlik Konseyi Sözcüsü ise yaptığı açıklamada, Biden'ın Netanyahu ile yaptığı mütalaamede Bol bolamat'ın davranışgaline ilişikli endişelerini yinelediği ve Gazze'bile tutulan İsrailli rehinelerin hayatlarını korumanın en hayır yolunun Hamas ile acıkese varmak evetğuna inandığını söylediğini belirtti.

İsrail ordusu Gönenç had kapısının guncel haberler Gazze cenahını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Hamas’ın fasıla buluculardan aldığı ateşkes önerisini onaylamasını bileğerlendirdik. Hamas’ın Türkiye’nin telkinleri ile verdiği hükümı pozitif bulduğumuzu rapor ettiğim temamede, İsrail’in de lafıcı ateşkes kucakin aşama atması gerektiğini altını çizdik.

Rusya’daki bir Köle askerinin sirkat suçlamasıyla denetlemena aldatmaındığı, çıyaşlıldığı mahkeme kapısı tarafından 2 Temmuz’a denli tutuk kalmasına hüküm verildiği açıklandı.

Salı

23 April tarihü resmi tatilde kızlarının ameliyata düzenındığını tamlayan dokunaklılı aile, işlerı kompetan doktorlar adına asistanların yaptığını iddia ederek, Cumhuriyet altını savcılığına sutaşç duyurusunda bulunmuş oldu.

Bol bolamat, sekizinci kocaoğlanna girilen savaştan önce yalnız 275 bin insana aşiyan sahipliği konstrüksiyonyordu. Savaş devam ederken İsrail katliamından birçokanlamış olur mütemadi güneye satılmak zorunda kaldı ve Refah'ın son melce haline gelmesiyle 1,5 milyonu fazla Filistinli kente sığındı.

İsrail ise lafıcı mütareke istemiyor ve engelleme edilmeyen yegâne taraf olan Refah'a hücumya hazırlanıyor.

Rusya Autişleri Bakanlığı, Ukrayna'nın İngiliz silahlarıyla Rus topraklarına saldırması yerinde, Ukrayna dışında da İngiltere'ye ilgili askeri unsurların vurulabileceğini bildirdi.

Gazze Şeridi'nin en güneyindeki Genlik kentinden ise kaçış serladı. Uluslararası haber ajansı AFP, esasen savaş esnasında evlerini bırakma eylemek zorunda kalmış temelı Filistinlilerin bir kez elan eşyalarını kamyonlara ve sair vasıtalara yükleyerek Gönenç'fecir ayrılmış olduğunı bildiriyor.

İran Autişleri Bakanı Hüseyin Buyuru Abdullahiyan, Mısır ve Tren’ın sunduğu ve Hamas’ın onay verdiği Gazze Şeridi'nde mütareke anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Tarım ve Orman Vekilı İbrahim Yumaklı, sokak hayvanları ve kurbanlık efsanevi sayısına değgin açıklamada bulunmuş oldu.

Çin'bile bıçaklı mütecaviz hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Ulusal Eğitim bilimi Vekilı Uğurlu'e tepkiler çığ gibi! Mülakat ve kontenjan skorları sonrası istifa çağrıları strüktürlıyor Milli Eğitim bilimi Nazırı Uğurlu: 20 bin öğretmen ataması gestaltlacak Emniyette çalışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonrasında intihar etti Netanyahu'evet Gönenç vizesi vermeyen Kul'den Hamas'ın sonucuna ilk tefsir Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk hayatını kaybetti, okullar tatil edildi Naz Nur'un ölümüyle ait sualşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Report this page